AktualnościTeksty Ojców

Atanazy: Chrystus i Jego Kościół. Siedem listów

Z radością informujemy, że ukazała się kolejna publikacja będącej owocem współpracy portalu Patres.pl i Wydawnictwa WAM. Pierwszą książką, która ujrzała światło dzienne w ubiegłym roku, nosiła tytuł „Znak jedności. Tajemnica Eucharystii” i zawierała cztery homilie świętego Augustyna do Ewangelii Jana, kod do audiobooka oraz kody QR do filmów zamieszczonych na naszej stronie (o tej publikacji piszemy tutaj). Tym razem przekazujemy do Waszych rąk siedem listów świętego Atanazego. Listy przełożył ks. dr Przemysław Szewczyk, opatrzył je wstępami, a na naszych stronach możecie znaleźć nagrania wideo, które są komentarzem do trudniejszych fragmentów tych tekstów. Niebawem pojawi się także audiobook.

Dzięki listom Atanazego możemy dotknąć fundamentalnych zagadnień ważnych dla Kościoła także dzisiaj: życia modlitwy, duchowego rozeznania, spraw moralnych, organizacji kościelnej, relacji z państwem, egzegezy Pisma Świętego oraz doktryny. Treścią pism są w gruncie rzeczy po prostu Chrystus i Jego Kościół. Każdemu, dla kogo ta rzeczywistość jest ważna, ich lektura przyniesie olbrzymią korzyść. W tych sprawach Atanazy stał się mistrzem i może być doskonałym nauczycielem.

Książkę można zamawiać w Wydawnictwie WAM, na pewno znajdziecie ją także w księgarniach. Wideo komentarze nagrane w formie rozmowy ks. dr. Przemysława Szewczyka z Łukaszem Głowackim są dostępne na naszych stronach.

[button link=”https://wydawnictwowam.pl/prod.chrystus-i-jego-kosciol.10910.htm?sku=77261″ window=”yes”]KUP KSIĄŻKĘ![/button]

[button link=”http://patres.pl/chrystus-i-jego-kosciol-siedem-listow-atanazego/”]OBEJRZYJ KOMENTARZE FILMOWE[/button]

[button link=”http://patres.pl/teczki-ojcow/atanazy/”]ATANAZY NA PATRES.PL[/button]

[button link=”http://patres.pl/znak-jednosci-tajemnica-eucharystii/”]AUGUSTYN, ZNAK JEDNOŚCI. TAJEMNICA EUCHARYSTII[/button]

Owocnej lektury, owocnego słuchania i oglądania!

 

Redakcja portalu Patres.pl

Jeden komentarz do “Atanazy: Chrystus i Jego Kościół. Siedem listów

  • Zakupiłam książkę. Na okładce jest informacja, że mogę ją pobrać na Waszych stronach w wersji audio. Gdzie można to zrobić?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *