Reportaże z krainy Ojców

Drodzy Czytelnicy portalu Patres.pl!

Bardzo Wam dziękujemy za obecność na naszych stronach. Dziękujemy za zainteresowanie myślą Ojców, ich życiem i ich światem. Jesteśmy głęboko przekonani, że zwrócenie się w stronę naszych Ojców umacnia Kościół żyjący dzisiaj, i cieszymy się, że dzielicie z nami to przekonanie.

W lipcu planujemy poszerzyć naszą ofertę i zaproponować Wam nie tylko lekturę tekstów Ojców i artykułów na ich temat, ale przeniesienie się w ich świat dzięki materiałom filmowym. Publikować tutaj będziemy reportaże z krainy Ojców, dzięki czemu ich świat stanie się jeszcze bliższy. Zapraszamy do oglądania!

Dostęp do tych treści będzie płatny. Nie prosimy o dużo, ale o wręcz symboliczne wpłaty, które pozwolą nam rozwinąć skrzydła i rozbudować portal. Liczymy na Wasze zrozumienie i zaangażowanie.

Pierwsze reportaże z krainy Ojców będą publikowane już w lipcu i sierpniu! Ksiądz dr Przemysław M. Szewczyk prosto z pustynii nad Morzem Czerwonym przybliżał nam będzie postać św. Antoniego oraz początki monastycyzmu w Egipcie. Zapraszamy do oglądania i wspierania portalu Patres.pl!

Z serdecznym pozdrowieniem

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *