Pomóż nam rozwijać portal Patres.pl

Szanowny Czytelniku!

Dzięki za Twoje zainteresowanie naszą pracą mającą na celu popularyzowanie tekstów, myśli i świata Ojców Kościoła! Dzięki za zaglądanie na naszą stronę, za korzystanie z owoców pracy Redakcji portalu. Twoja obecność tutaj jest celem istnienia tych wirtualnych stron.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wesprzesz rozwój portalu Patres.pl drobnym datkiem, który pomoże nam zaangażować w jego budowanie nie tylko wolontariuszy, którzy wykorzystują swój wolny czas, żeby poślęczeć ze słownikiem nad łacińskimi czy greckimi tekstami, ale także ludzi, którzy z chęcią znajomość łaciny i greki wykorzystaliby do pracy nad tłumaczeniami, ale mają na utrzymaniu rodziny i nie stać ich na przyjemność tłumaczenia tekstów Ojców w ramach czasu wolnego.

Wynagrodzenie za przetłumaczenie jednej strony w różnych wydawnictwach waha się od 30 do 50 złotych… Wszystkie przekłady, które opublikowaliśmy do tej pory na Patres.pl, powstały w ramach pracy nieodpłatnej. Możemy zwiększyć naszą bazę tekstów, jeśli uda nam się włączyć w tworzenie tłumaczeń ludzi, którzy za swoją pracę otrzymaliby chociaż minimalne wynagrodzenie.

Proponujemy Ci zatem ufundowanie jednej strony tłumaczenia, licząc na to, że dzięki mikropłatnościom wielu Czytelników wspólnie rozbudujemy portal. Jeśli chcesz nasz wesprzeć, skorzystaj z tego linku, żeby przekazać nam nieduże wsparcie.

[button link=”https://ssl.dotpay.pl/t2/?pid=7kf0pbzqkxqtr6v3cqpap6p9jfktg12w”]1 strona dla Patres.pl[/button]

Z góry dziękujemy!

Redakcja Patres.pl